Контактні телефони:
  • Варва
Електронна пошта:  
  (073) 783-80-90   ·   (095) 783-80-90   ·  (067) 783-80-90

Послуга цифрового телебачення OTT (Over the top TV) — це сучасна технологія доступу до телевізійного контенту, яка набуває популярності в останні часи і поступово приходить на зміну традиційному телебаченню (кабельному, ефірному, супутниковому). Для здійснення доступу до цього сервісу потрібен доступ до мережі Інтернет, пристрій що підтримує функції IPTV, а також підписка на доступ у провайдера послуги ОТТ.

Компанія “Гранат Україна” має партнерські відношення з компаніями “ОмегаТВ” і “ТрінітіТВ”, та може запропонувати здійснити підписку на послугу ОТТ з оплатою з єдиного особового рахунку (UID), що дозволяє здійснювати контроль за своєчасною оплатою послуг ТВ та Інтернет, а також скористатися знижками, або послугой “кешбек”.

Основна послуга ОТТ надається спільно з контент-провайдером «ОмегаТВ». Послуга тарифікується щомісячно, починаючи з моменту її активації. У разі нестачі коштів на особовому рахунку буде здійснено переведення на пакет “UA:Новини” (27 каналів стандартної якості) до моменту поповнення рахунку та повторної активації послуги.

UA:Ефір+ Преміум VIP HD+
99 грн/міс 118 грн/міс 148 грн/міс
129 телеканалів 160 телеканалів 189 телеканалів
кешбек 20 грн кешбек — 30 грн кешбек — 39 грн

Під “кешбек” мається на увазі наступне — під час кожного зняття абонплати частина коштів повертається на особовий рахунок та може бути використана в подальшому.

 

Для користувачів, які бажають разом з телебаченням отримати доступ до архіву с популярними фільмами, рекомендуємо послугу від провайдера “Трініті ТВ”:

Мінімальний Середній Максимальний
99 грн/міс 119 грн/міс 197 грн/міс
159 телеканалів 222 телеканала 258 телеканалів

Здійснити підключення послуги “ОмегаТВ” або “ТрінітіТВ” можливо самостійно з персонального кабінету, або звернувшись до технічної підтримки.